Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הסדר חוב

  בטרם פניה להליכי חדלות פירעון כמוצא אחרון, משרדנו פועל לגשת פתרון חלופי לסילוק חובות באמצעות הסדר חוב (הסדר נושים) במסגרת האפשרות הקיימת בחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי (הידוע כתיקון "קורונה" ו"הסדר חוב לפי חלק י' לחוק").

  עורך דין להסדר חובות

  עורך דין להסדר חובות

  על פי לא מעט נתונים סטטיסטיים מטעם מדינת ישראל, מעל כשמונים אחוזים מהאוכלוסייה ככל הנראה יעמדו בפני מצב בו יחפשו אחר מקורות מימון שונים בעתות של משבר. בתקופת הקורונה מקרים הפכו ליותר שכיחים, בין אם משקי בית אחד מבני הזוג יצא לחל"ת ועד לחברות ענק שהתקשו עם מכלול השינויים. מקרים אלו ועוד מקרים נוספים הובילו לתיקון חוק חדלות פירעון שנועד להסדר חובות (תיקון 4 לחוק חדלות פירעון),  אותו נוכל לבצע על ידי עורך דין להסדר חובות בצורה הגונה ומחושבת שתוכל לעזור לנו להתנער מהקשיים הכלכליים. ובבחירה של עורך דין מנוסה ומוסמך בכל הקשור להסדר חובות, מומלץ להיעזר באירה פררבה נוי משרד עורכי דין.

  עורך דין להסדר חובות מול הבנקים

  שוק הקרדיט בישראל מגלגל מחזורים כספיים של מיליארדי שקלים מידי שנה, בין עבור משכנתאות ובין אם עבור הלוואות בזק, לא מעט ישראלים מצליחים להתקיים דרך מנעד אפשרויות המימון השונות כיום. אך לא מעט מקרים עלולים להסתיים בהוצאה לפועל ואף בחדילת פירעון, בו המלווה אינו יכול להחזיר את סכום ההלוואות או לעמוד בהם. במקרים כאלו עורך דין להסדר חובות יוכל לעזר לנו להגיע להסדרה נכון וראויה אל מול הבנקים.

  הסדרים אלו יכולים להיעשות באמצעות פריסה לתשלומים נוחים ומותאמים ללקוח ועוד אך את עיקרה נוכל לבצע באמצעות איש מקצוע כמו עורך דין, שיוכל לא רק למנוע מאיתנו "להעמיק" את הבור אלא להתחיל חיים חדשים ללא חובות מקשים.

  גם אל מול הוצאה לפועל

  בהינתן מקרים אלו עלולים מספר ההלוואות או החובות של המלווה לגדול ולעבור לטיפול של הוצאה לפועל, מקרים כאלו עלולים להגביל אותנו החל מיציאה מהארץ ועד לחייב מוגבל בבנקים. לכן עורך דין להסדר חובות יוכל להעניק לנו את כל הכלים ליציאה נכונה אל חיים ללא חובות, ללא הגבלה של תנועה וללא לקיחה של ציוד אישי.

  ובכדי להבטיח סדר חובות גם אל מול גופים נוספים, ניתן לפנות אל אירה פררבה נוי משרד עורכי דין אשר מתמחה בהסדר חובות לסוגיהם, החל ממשא ומתן אל מול הבנקים ועד לאיחוד תיקים ופריסת חובות.

  עורך דין הסדר חובות

  שוק האשראי בישראל נחשב לבין המפתחתים בעולם, הוא מגלגל סכומי עתק מידי שנה ונראה כי לא מעט ישראלים נהנים מהלוואות מהירות, מסגרות אשראי גדולות ולא מעט אפשרויות מימון שונות. אך לצד הזוהר של עולם הקרדיטים, ישנם גם לא מעט ישראלים אשר עלולים לצבור חובות דרך אותן הלוואות שונות ולא פעם להתקשות להחזיר חלק מהם או כולם. על כן עורך דין הסדר חובות יוכל לעזור לנו לנהל משא ומתן אל מול הבנקים וחברות מלוות אחרות ובמקרים מסוימים אף כשמתנהלים כבר הליכי הוצאה לפועל. ובחיפוש אחר עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום נוכל להיעזר באירה פררבה נוי משרד עורכי דין

  לסגור את הבור – עורך דין הסדר חובות

  בעולם הפיננסי של היום רובנו הגדול לא יודע ומכיר את דרישות הבנקים השונות, את אחוזי הריבית ואת תנאי דירוג האשראי שקיימים בשנים האחרונות. אך במקרים רבים התנהלות הפיננסית הזו עלולה להותיר חלק לא קטן מהאוכלוסייה בחובות גדולים, בין אם בהתגלות של בעיה הדורשת מקורות מימון רבים ובין בהתנהלות כלכלית לא נכונה ולא בריאה. על כן עורך דין הסדר חובות, יוכל לעזור לנו למצמצם את הבור אותו חפרנו בניהול כלכלי שגוי.

  מקרים של הצטברות חובות, הלוואות ולעיתים גם מסגרת אשראי חונקת עלולים להתגלגל אל הוצאה לפועל ולגרום לשלל עיקולים ועיכובים שונים ביכולת הניידות של החייבים. לכן בכדי להגיע להסדר נכון וראוי בו יוכל המלווה להמשיך את חייו וגם לשלם את החובות הליך סדור, ניתן יהיה להיעזר גם כן בעורך דין.

  כמו אצל הגדולים

  בעשור האחרון לא מעט ישראלים מצאו כי גם טייקונים זכאים ל"תספורת" במקרה ואין ביכולתם להחזיר את הכסף, על כן האפשרות הזאת נכונה גם לשאר אזרחי ישראל. ובכדי לבצע "תספורת" כזו בצורה מדויקת ומתאימה ללווה, מומלץ להיעזר בעורך דין הסדר חובות שיוכל לא רק להגיע לסדר נכון אלא להבנות מתאימות לנו אל מול הבנקים ונושים אחרים.

  ובבחירת עורך דין מומלץ להיעזר במשרד מוביל בתחום זה כמו של אירה פררבה נוי משרד עורכי דין.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין