Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חדלות פירעון

  לקוחות המשרד מקבלים ייצוג בכל השלבים משלבי חדלות פירעון החל מרגע ההסתבכות הכלכלית, דרך הגשת הבקשה לצו פתיחת הליכים (בקשה למתן צו כינוס לשעבר), המשך בדיון בצו לשיקום כלכלי ועד למתן צו הפטר מחובות, אשר פירושו פטור מחלק מהחובות שבגינם נפתחו הליכי גבייה ושהוא לא יוכל להחזיר.

  המשרד מסייע ומלווה באופן צמוד את הלקוח על מנת להקל עמו ולצלוח את התקופה לא פשוטה זו בחייו בצורה המיטבית והנוחה ביותר עבורו ועבור בני משפחתו.

  עורך דין חדלות פרעון

  עורך דין חדלות פירעון

  מהלכים פיננסים דורשים לא מעט תכנון וידע מקדים, ידע שרובו הגדול אינו נחלת הכלל. תרבות הצריכה בה אנו חיים, ניהול כלכלי לא נכון עלול להוביל גם להגדלה ניכרת בחובות ואפילו לכדי מצב של חדלות פירעון. מצב שכזה מעמיד את החייבים אל מול הנושים ללא יכולת להחזיר את הכסף מהם לוו או כלפיהם התחייבו, ובמקרים שונים להגיע להוצאה לפועל או חדלות פירעון בבית המשפט ועוד הליכים אחרים ולא נעימים (גביה מנהלית של רשויות מקומיות, רשויות המס ועוד). אך מקרים כאלו דורשים גם עורך דין חדלות פירעון שיוכל להגיע לסדר נוח ומקל אל מול הנושים השונים ובעיקר לעזור לחזור לחיי שגרה ואת כל אלו נוכל לקבל דרך אירה פררבה נוי משרד עורכי דין.

  עורך דין לחדלות פירעון – למה זה חשוב?

  אל מצב של חדלות פירעון עלולים להגיע גם לקוחות בנקים פרטיים וגם אנשי עסקים מנוסים, ההגדרה למונח זה מתבטאת בשני אופנים הראשון הוא כי חדל הפירעון איננו מסוגל לפרוע את חובותיו בטווח הקצר ואילו הנכסים העומדים לרשותו, קטנים מגודל ההתחייבויות שיש כלפיו. במקרים שכאלו מומלץ להיעזר בעורך דין חדלות פירעון, המסוגל לבצע הסדר אל מול הנושים בצורה הכי אפקטיבית עבור החייב.

  מקרים של חדלות פירעון ועם מספר נכסים ברשות החייב, יוכל עורך הדין למנף אותם לטובת הסדר מקל מול הנושים במקרים מסוימים לפני נקיטת הליכי הוצאה לפועל ואף הגעה לחדלות פירעון.

  הגבלות המתלוות לחדלות פירעון

  כחלק מסל ההגבלות המוטלות על חדל פירעון נמנים בין היתר עיכוב יציאה מהארץ, עד קבלת הפטר, לצד זאת גם סימון מוגבל בנק ישראל שיתלווה אל שמו של החייב שלוש שנים לאחר קבלת ההפטר במאגר נתוני שירותי אשראי, אליו נחשפים הבנקים וחברות אשראי אחרות בישראל וכמובן דבר זה ישפיע על קבלת אשראי, הנפקת שיקים ועוד. תוך כדי ההליך, על החייב מוטלות מגבלות נוספות דוגמת חסימה של כרטיסי אשראי, הגבלה על חשבון – לחשבון דביטורי בלבד (ללא אשראי), וגם פתיחה או העברה של עסק לחייב תהיה רק באישור הממונה בהמלצת הנאמן ובית המשפט.

  ובכדי למנוע את כל או לכל הפחות לצמצם את מגבלות במידה וזה אפשרי, על מנת לצאת לחיים נטולי חובות, ניתן לפנות אל אירה פררבה נוי משרד עורכי דין המומחים בהליכי חדלות פירעון.

  עורך דין חדלות פירעון מומלץ

  עבור רבים מאיתנו הליך חדלות פירעון נשמעת כאיזה שהוא חלום בלהות רחוק, כזה שאנו רואים בעיקר בסדרות טלוויזיה שונות ובעיתונות. אך על פי הנתונים סטטיסטיים שמדינת ישראל אוספת, כמעל לשמונים אחוזים מהישראלים יחפשו אחר מקורות מימון בעתות משבר וחלק לא קטן מהם עלול להגיע לכדי המצב של חדלות פירעון. במקרים כאלו אנו נהיה זקוקים לעורך דין חדלות פירעון מומלץ, שיוכל לא רק לנהל עבורנו את התיק בצורה מקצועית ומיטבית, תוך הכרה בכל דרישות חוקי המדינה, אלא גם להגיע להסדר מקל עבורנו. ובבחירה של עורך דין מומלץ שכזה, נוכל לפנות אל אירה פררבה נוי משרד עורכי דין.

  כל הפתרון כולו – עורך דין חדלות פירעון מומלץ

  אם בשנים עברו נוכחנו לדעת כי לא מעט טייקונים מקבלים "תספורות" על חשבון החובות השונים שהם צברו, הרי שגם אנחנו עלולים להגיע לכדי מצב בו לא נוכל לעמוד עוד בהתחייבויות השונות שלנו. התחייבויות אלו יכולות להיות הלוואות בזק, חובות בגין הלוואות ואשראי אחר אל מול הבנקים ואפילו אל מול מוסדות ורשויות המדינה, חברת חשמל חברות סלולר ועוד. על כן שימוש בעורך דין חדלות פירעון מומלץ, יעזור לנו לא רק להבין את הלך הדברים בהליכים אלו אלא גם לעזור בפתרון לתשלום החובות אל מול הנושים. להרחבה אודות הסדר חובות.

  הליכי חדלות פירעון עלולים להימשך כעד ארבע שנים ומתחלקים לשלושה שלבים עיקריים, הראשון הוא פתיחה של הליכים בעניין החייב, לאחר מכן "תקופת ביניים" ולאחריה תקופת שיקום כלכלי. במקרה ונעזר בעורך דין מומלץ, נוכל לקבל ייעוץ מקצועי לכל ההליכים השונים ולעיתים אף לחסוך את ההליך עצמו באמצעות הסדר נושים ללא הכרזה כחלד פירעון.

  מה החוק אומר?

  חוק חדלות פירעון חוקק על מנת לצמצם את החובות של החייב אל מול הנושים השונים, לסייע לו בהליך השיקום הכלכלי כדי להחזיר אותו אל מרקם החיים הכלכלי. בהינתן עזרה של עורך דין חדלות פירעון מומלץ, ניתן יהיה למצות את הוראות החוק לטובתנו בעזרת הסדרים מקלים ומתאימים ליכולתו של החייב אל מול הנושים.

  ועל כן בחירה באירה פררבה נוי משרד עורכי דין, נוכל להיות סמוכים ובטוחים בהליכים אלו

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין